Nuotolinis ugdymas migtukasV VKN gyvenimas

 

registracija 2020 pratesimas

 

 logo reforb bendras

Visagino kūrybos namai kartu su Latvijos ir Lietuvos partneriais iš Jelgavos, Panevėžio, Daugpilio, Ventspilio ir Klaipėdos sėkmingai įgyvendino Latvijos–Lietuvos bendradarbiavimo abipus sienos programos projektą „Pasiruošęs verslui! / ReforB“ („Ready for Business“, kodas Nr. LLI-143). Bendras projekto tikslas – palengvinti verslumo tvarų vystymąsi pasienio regione per inovatyvių verslumo paramos sprendimų ir įrankių rinkinį. Projektas buvo vykdomas nuo  2017 m. balandžio iki 2019 m. rugsėjo. Visagino kūrybos namų projekto biudžetas – 57 132 Eur, iš jų Europos regioninio plėtros fondo bendrasis finansavimas – 48 562 Eur, Visagino savivaldybės kofinansavimas – 8 570 Eur.

Projekto veiklos buvo labai inovatyvios ir turiningos, pilnos iššūkių ir naujų atradimų. Projekto metu partneriai sukūrė ir testavo 4 simuliacinius žaidimus: „Paslaugos“, „Gamyba“, „Prekyba“ ir „Didmeninė prekyba“, imituojančius realaus gyvenimo situacijas, su kuriomis susiduria dauguma naujai įsteigtų įmonių. Visagino jaunimas kartu su projekto įgyvendinimo komanda dalyvavo testuojant parengtus simuliacinius žaidimus Latvijoje ir Lietuvoje, dalyviai renginių metu dirbo mišriose grupėse, sudarytose iš 6 komandų po 6 dalyvius iš skirtingų miestų ir šalių, sprendė pateiktas užduotis ir dalinosi savo įžvalgomis aptariant įvairias situacijas bei iššūkius, su kuriais susiduria verslas, siūlė galimus efektyviausius problemų sprendimus.

Parengti verslo simuliaciniai žaidimai įrodė, kad tai puikus būdas „mokytis darant“ ir yra efektyvus įrankis verslumo mokymams bei įgūdžių ugdymui. Visagino kūrybos namai planuoja ir toliau organizuoti verslo simuliacinius žaidimus Visagine bei kviečia visus susidomėjusius kreiptis į Visagino kūrybos namų administraciją.

Taip pat projekto metu buvo organizuoti 6 seminarai „Būk įsitraukęs“, kurių metu verslininkai iš Latvijos ir Lietuvos dalinosi verslo vystymo patirtimi, bendravo su jaunimu, siūlė vertingus patarimus. Seminarų dalyviai savo ruožtu bandė padėti išspręsti verslo iššūkius, siūlė savo sprendimus ir aktyviai dalyvavo diskusijose.

Vienas iš svarbiausių projekto rezultatų – parengtas ICT verslo simuliatorius, imituojantis verslo pradžią ir plėtros procesus elektroninėje erdvėje. Internetinis verslo simuliatorius yra novatoriška interaktyvi priemonė, mokanti pradedančiuosius verslininkus, kaip sėkmingai įkurti ir valdyti savo įmones, išvengiant skaudžių klaidų. 100 realių jos duomenų bazėje esančių situacijų leidžia pažvelgti į verslo pasaulį iš skirtingų pusių, taip suteikiant visaapimantį supratimą apie jį. Simuliatorius tikrai nebus nuobodus! Jo metu žaidėjas  turės progą ir nusišypsoti, ir nustebti. Žaidimo metu galėsite įgyti naujų žinių, svarbių įžvalgų, aiškiai suprasite, kurias kompetencijas Jums reikia tobulinti, o kurios jums sekasi puikiai.

Kviečiame žaisti: https://www.reforbsimulator.eu/lt/about/

Tikime, kad šis projektas atgaivino verslumo aplinką Visagino mieste, paskatino jaunimą labiau domėtis verslu, suteikė jiems naujų žinių ir pažinčių. Visagino kūrybos namai ir toliau planuoja tęsti projekto metu pradėtas veiklas, todėl kviečiame visus susidomėjusius socialinius partnerius bendradarbiauti.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Tatjaną Kuraš, el. p.  tatjana.kuras@vkn.ltDaugiau informacijos apie Latvijos–Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.euŠis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansine paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. Projektą finansuoja 2014–2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.  

Renginių kalendorius

Birželis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200
Tamo