V VKN gyvenimas

 

bileto grazinimasInformuojame, kad VKN šiuolaikinio šokio studijos „Energy“ jubiliejinis koncertas nukeliamas nenumatytam laikui. Lėšų už bilietus grąžinimas vyks nuo 2020 m. liepos 7 d. iki rugpjūčio 30 d. (vėliau lėšos nebus grąžinamos), Visagino kūrybos namuose (Vilties g. 16).
Prašome pas budinčiąją užpildyti prašymą, kuriama reikalinga nurodyti vardą, pavardę ir atsiskaitomosios sąskaitos numerį. 
Daugiau informacijos telefonu: 8 386 61431
Administracija.

dsc 3297Sausio 14 d. į Visagino savivaldybės didžiąją salę susirinko gausus būrys visaginiečių, savo nuoširdžiu darbu gražinusių miestą didžiosioms žiemos šventėms. Susirikusiuosius pasveikino Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, padėkojo visiems susirinkusiesiems bei pažymėjo, kad didžiausia šventinė puošmena yra mūsų savivaldybės gyventojų nuoširdus rūpestis, rankų šiluma ir meilė, su kuria ruošėmės bei gražinome miestą. Iškilmingame renginyje pasveikinti ir apdovanoti kalėdinių eglučių ir kalėdinių atvirukų konkursų nugalėtojai, padėkos bei atminimo dovanos įteiktos būriui žmonių, be kurių šventiniai renginiai nebūtų tokie sklandūs, gražūs ir šviesūs.

Šiais metais kalėdinių atvirukų konkurse dalyvavo gausus būrys kūrybiškumu išsiskiriančių dalyvių, suskirstytų daugybę įvairių grupių – nuo mažiausiųjų iki vyriausių visaginiečių. Savivaldybės vadovai pasidžiaugė konkursui pateiktų darbų originalumu bei nuoširdumu ir įteikė padėkos raštus konkurso dalyviams.

Kalėdinių eglučių konkurse, kurio tema buvo „Ateities eglutė“ varžėsi per 20 viena už kitą puošnesnių ir originalesnių žaliaskarių, džiuginusių visaginiečius ir miesto svečius.
Susumavus komisijos, „Facebook“ ir balsadėžėse esančius balsus už išradingumą, išskirtinumą, iniciatyvumą ir Visagino miesto gražinimą apdovanoti:

I vieta: Lida Aksionova, Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtoja;
II vieta: Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras;
III vieta: Visagino lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“ (Vaikystės pedagogikos centras).

Taip pat apdovanotos atskirose kategorijose apdovanoti:
už originalumą ir dizainą: Visagino Č. Sasnausko menų mokykla;
už stilingumą ir estetiškumą: Visagino „Gerosios vilties“ progimnazija;
už kūrybiškumą: Visagino kūrybos namai;
už ekologiškumą: asociacija Visagino Atmosfera;
už geriausiai atskleistą įstaigos veiklą: Visagino vaikų lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“;
už geriausiai atskleistą konkurso temą „Ateities eglutė“: Visagino Draugystės progimnazija.

Padėkos ir atminimo dovanos už nuoširdų bei kruopštų šventinių renginių organizavimą įteiktos: Larisai Podberiozkinai, Sandrai Matvejevai, Rano Jeronko, Violetai Abarienei, Tatjanai Kuraš, Vytautui Šiauliui, Vladui Talačkai, Jurijui Kalininui, Viktorui Jakovickiui, Broniui Berlinskui, Maratui Valejevui, Simui Mikšiui, Jonui Rakeliui ir Vladimirui Frolovui.

Nuoširdžiai dėkojame visiems gyventojams, įmonėms, įstaigoms ir bendruomenėms, prisidėjusioms prie mūsų miesto šventinės puošybos! Tegul šventinė nuotaika ir įspūdžiai lydi Jus visus metus!

Savivaldybės informacija

Renginių kalendorius

Liepa 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200
Tamo