V VKN gyvenimas

 

bileto grazinimasInformuojame, kad VKN šiuolaikinio šokio studijos „Energy“ jubiliejinis koncertas nukeliamas nenumatytam laikui. Lėšų už bilietus grąžinimas vyks nuo 2020 m. liepos 7 d. iki rugpjūčio 30 d. (vėliau lėšos nebus grąžinamos), Visagino kūrybos namuose (Vilties g. 16).
Prašome pas budinčiąją užpildyti prašymą, kuriama reikalinga nurodyti vardą, pavardę ir atsiskaitomosios sąskaitos numerį. 
Daugiau informacijos telefonu: 8 386 61431
Administracija.

5ce64f836cd3dGegužės 21 d. Visagino kūrybos namų miuziklo studija „Viol@“ Visagino kultūros centre „Draugystė“ pristatė miuziklą „Paukščiai ne žmonės“.

Miuziklas „Paukščiai ne žmonės“ yra unikalus, dar niekada niekur nematytas miuziklas, siekiantis apjungti šiuolaikinę jaunimo muzikinę kalbą, teatrinę vizualiką, jaunimo problemų dialogo paiešką bei naujausias informacines technologijas.

Idėja sukurti tokį miuziklą gimė ilgai ieškant, diskutuojant su miuziklo studijos ugdytinėmis apie tai kas aktualu jaunimui. Tad 11 jaunų kūrybingų žmonių 9 mėnesius aktyviai dirbo, ruošėsi miuziklo premjerai. Padedant mokytojai – režisierei Violetai Cvirkaitei-Bendelston, mokinės savo mintis išreiškė muzikos, teatro, šokio pagalba.

Šįkart visaginiečiai išvydo muzikinę istoriją apie paauglę Liepą, kuri norėjo pasitraukti iš šio pasaulio nušokdama nuo olos krašto, bet netikėtai mergina išvydo ryškią šviesą, kuri virto į Vėtrą, kuri ją sulaikė ir neleido to padaryti.

Miuziklo libretas buvo gana įvairus ir spalvingas. Istorija virto į sapną, kuris Liepą pavertė ją į paukštį Šansą, kuriame ji išgyveno daug įvairių jausmų, sutiko Kregždę, Audrašauklį, Paukščių vadą, Motiną, Lyderį, Žuvėdras, Vanagą, Svirbelį, Varnas, kurie pakeitė jos požiūrį į pasaulį. Šansas atrado gyvenimo džiaugsmą. Išmoko skaidyti, kaip paukštis. Bet visų svarbiausia pabudęs Šansas iš sapno ir tapęs vėl Liepa, suprato, kad svarbiausia gyvenime būti ŽMOGUMI ir turėti gyvenimo tikslą, kuris mus pakels aukštai aukštai tarsi paukščius ligi pat dangaus.

Visus kostiumus siuvome savo rankomis, padėjo mokinių tėvai. Muzika, vokalas, šokiai, dizainas, scenarijus – viską kūrė VKN miuziklo studijos „Viol@“ ugdytinės padedant mokytojai Violetai Cvirkaitei-Bendelston. Scenografija – Jurij Kalinin. Miuziklas buvo skirtas vyresniems mokiniams N-12.

„Paukščiai ne žmonės“ aktoriai: Liepos ir Šanso vaidmenis atliko Justina Bieliauskaitė, Vėtros, Varnėno ir žuvėdros vaidmenis – Kristina Pranaitytė, Audrašauklio – Oksana Bikulčiūtė, charizmatiškasis Paukščių vadas – Karolina Pranaitytė, mama – Dovilė Pachomovaitė, Lyderio ir žuvėdros Goda Savostinaitė, Vanago – Ilona Steponėnaitė, Kregždutės – Daniela Luniova, Svirbelio, žuvėdros, varnos Ugnė Dikinytė, žuvėdros, varnos – Dovilė Stacevičiūtė, žuvėdros, varnos – Maja Trukšanina.

Dėkojame už įamžintas akimirkas VKN „Fotofabriko“ studijai ir jų mokytojai Ksenijai Salimdžianovai.

Straipsnis in nuotraukos paimtos iš etaplius.lt (https://www.etaplius.lt/miuziklo-pauksciai-ne-zmones-premjera)

Renginių kalendorius

Liepa 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200
Tamo